Hakkımızda

Denge Bilgisayar, 1998 yılında, Türkiye genelindeki bilişim firmalarına (B2B) , kişisel bilgisayar ve parçaları, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin üretimini, satış pazarlamasını ve lojistiğini yapmak üzere kurulmuş bir dağıtım şirketidir.

 

Türkiye geneline yayılmış 3000'den fazla iş ortağı ile çalışmakta olup, Eaton Kesintisiz Güç Kaynakları Türkiye’de yetkili distribütörlüğü, diğer yandan Hp, Lenovo, Asus, Microsoft, Intel ve 60’dan fazla uluslararası markanın yetkili toptancısı olarak bilişim firmalarına dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 

Denge B2B Hakkında? 

Denge B2B, Denge Bilgisayar' ın iş ortaklarına sunmuş olduğu bir e-ticaret sitesidir. İnternet teknolojilerinin geldiği nokta itibariyle firmaların birbirleri arasında çok daha verimli çalışmaları, hata ve unutma gibi kayıpların en aza indirilmesi ve takip kolaylığı gibi avantajları ile günümüzde B2B kaçınılmaz bir e-iş ortağı platformu haline gelmiştir. Ayrıca, İş Ortaklığı temelinin sürdürülebilir ilişki olduğunu varsayarsak, B2B yatırımı çok önemli kilometre taşı niteliğindedir. Denge Bilgisayar, B2B e-ticaret sitesini 2002 yılında faaliyete başlatmış, bu alandaki Türkiye'nin ilk sitelerinden biri olmuştur. Hizmet odaklı yaklaşımı nedeniyle alt yapı olarak görsellikten çok işlevsellik ve içerik bakımından zenginlik hedeflemiştir. İhtiyaçlara ve gelen taleplere bağlı olarak sürekli güncelleme yapılmakla birlikte, Bu çerçevede eDenge B2B’nin işbirliğimize neler kazandırdığını aktarmak isteriz.

 

- Kampanyalı Ürünler, Günün Teklifi ve Fırsat Ürünleri ile avantajlı ürünleri ön planda sizlerle paylaşmak,

- Sepetinize eklediğiniz ürünlerden kendi Logonuz ile teklifler oluşturmanıza imkan sağlamak,

- e-Fatura / e-Arşiv faturalarınıza kolay erişim sağlamak,

- DOLP (Denge Online Lisans Paneli) ile hızlı şekilde lisans satın alabilme,

- Akıllı Asistan hizmeti ile Hesap hareketlerinizi ve/veya Cari Hesap Durumunuzu istediğiniz periyotta epostanıza gönderim imkanı,

- Sınırsız kullanıcı tanımlama ve dilerseniz kendi müşterilerinize istediğiniz kar marjı ile kullanıcı tanımlama imkanı,

- Mal ve hizmet alım/satımlarına ilişkin bildirim formu BA-BS ile aylık tek tıkla mutabakat değerlendirmesi,

- Ve mobil uygulamamızı Appstore ve Googleplay üzerinden hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.